Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

ALINEA Voyages

ALINEA Voyages

Kobližná 19 (OD Vichr)
602 00 Brno-město
Telefon: 542 134 238
Web: http://www.ckalinea.cz
Email: info@ckalinea.cz

 

Nabízíme tradiční autokarové i letecké poznávací zájezdy zejména do FRANCIE a ITÁLIE, letecké prodloužené víkendy do Paříže, Říma, Florencie, Londýna, Barcelony i jiné eurovíkendy od partnerských CK. Všechny autokarové zájezdy odjíždějí ráno s ubytováním v hotelu po trase, pouze se zpáteční nocí v autobuse, některé jsou bez nočních přejezdů.

FRANCIE
Tradičně nejvíce zájezdů směřuje do Paříže, kam nabízíme za výhodných podmínek také letecké zájezdy s bohatým programem a zkušeným průvodcem a letecké eurovíkendy od našich obchodních partnerů.
Naše autokarové poznávací zájezdy do Francie organizujeme bez prvního nočního přejezdu a s ubytováním po trase, mnohé jsou pohodové bez nočních přejezdů a jsou podloženy mnohaletou zkušeností a znalostí jednotlivých regionů. Zavedou vás do Alsaska, Lotrinska, Franche-Comté, Burgundska, Champagne, Normandie, Bretaně, Provence a na Azurové pobřeží, Korsiku a zámky na Loiře.

ITÁLIE
Naše poznávací zájezdy do Itálie Vás přivedou do atraktivních míst (Řím, Vatikán, Florencie, Benátky, Neapol...), kde se bohaté kulturní památky střídají s přírodní krásou romantické krajiny.

Naše nabídka zahrnuje i pobytové a poznávací zájezdy partnerských cestovních kanceláří (katalogy k dispozici v CK). Za stejných podmínek jako u organizátorů si u nás můžete zakoupit zájezdy do destinací, které sami neorganizujeme. Sdělte nám svůj požadavek, připravíme výběr nabídek.

Tradičně organizujeme školní a tematické zájezdy pro kolektivy a pro odborníky na mezinárodní veletrhy a konference. Zajišťujeme kompletní servis pro služební a soukromé cesty.

Nezávislým cestovatelům nabízíme široké spektrum služeb. Na základě Vaší poptávky vypracujeme konkrétní nabídku služeb pro Vaši dovolenou nebo služební cestu.

ALINEA Voyages s.r.o. je pojištěna pro případ úpadku u Generali Pojišťovny a.s.

Další kontakty

Mobil: 602 704 059 

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.