Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Grand Hotel Primus

Vybavení
Hotel nabízí plně klimatizované pokoje, lobby, restauraci, bar, noční klub, konferenční sály, 700 m2 termálních bazénů, 400 m2 saun, 700 m2 wellness centra, posilovnu a obchod se suvenýry.

Ubytování
30 jednolůžkových, 75 dvoulůžkových pokojů a 3 luxusní apartmány. Všechny pokoje jsou plně klimatizovány a vybaveny vanou nebo sprchou, fénem, župany, ručníky, kabelovou televizí, připojením k internetu, telefonem, trezorem, minibarem některé mají i vlastní balkon. Pokoje Superior mají přívod termální vody na pokoji.

Wellness
Hotel je obohacen o wellness centrum Augusta, které je vybudováno v luxusním římském stylu. Centrum nabízí Vespasiánův bazén, sauna svět Flavia, termální koupele a také masáže v římském stylu.

Termální park se rozkládá na více než 4200 m2 a zahrnuje dvanáct vnitřních i venkovních bazénů s termální vodou, několik skluzavek, vířivé vany, podvodní masážní proudy a bazén s umělými vlnami. Park je známý nejdelší m tobogánem ve Slovinsku. K relaxaci dále přispívají sauny, masáže, koupele, parafínové obklady a různé druhy terapií.

Sauna park zahrnuje Finskou, Tureckou a aroma saunu. Specialitou je zde právě Finská sauna, která je vybudována ve tvaru „cimprača“, což je tradiční dřevěný dům v Prekmurje, který se nachází uvnitř vedle zimní skluzavky. Přístup do tohoto parku není dále zpoplatněn.

Vodoléčba, pohybové terapie, elektroléčba, ultrazvukové terapie, laserová terapie, magnetická terapie, mechanoterapie, termoterapie, lymfatická drenáž na zmírnění ekzémů i zdravotní masáže. Profesionálně vyškolený tým každému návštěvníkovi nabídne plnou zdravotní péči.

Termální voda - dva místní termální prameny vyvěrají z hloubky 1 050 – 1 590 metrů. Termální voda má na povrchu 39 – 54 °C a proudí rychlostí 15 listrů za sekundu. Má speciální léčebné účinky na nemoci revmatického a degenerativního charakteru, na zranění pohybového ústrojí a neurologické nebo manažerské onemocnění.

 
 
 
Vložení fotografie
 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.