Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bungalovy Ptuj

Ubytování
20 pokojů je umístěno uprostřed „zelené oázy“. Pokoje mají stejné vybavení jako hotelové pokoje včetně telefonu a kabelové televize. Apartmány jsou v blízkosti Termálního Parku (cca 200 m).

Termální park se rozkládá na více než 4200 m2 a zahrnuje dvanáct vnitřních i venkovních bazénů s termální vodou, několik skluzavek, vířivé vany, podvodní masážní proudy a bazén s umělými vlnami. Park je známý nejdelší m tobogánem ve Slovinsku. K relaxaci dále přispívají sauny, masáže, koupele, parafínové obklady a různé druhy terapií.

Vnitřní bazény se rozprostírají na ploše přes 2100 m2. Šest bazénů nabízí zábavu pro každého rekreačního plavce, děti i každého kdo má rád poklidnou atmosféru. Odvážnější mohou využít zimní skluzavku a venkovní plavání, přičemž děti si mohou hrát v dětském bazénku. Dvě vířivé vany, terapeutický bazén a podvodní masáže poskytnou relaxaci každému.

Venkovní bazény pokrývají plochu 3500 m2 a nabízejí několik menších bazénů, plavecký bazén s olympijskými rozměry a bazén s umělými vlnami. Můžete se zde odevzdat plavbě pomalou řekou (o délce 1600 m) nebo vyšplhat na věž s vyhlídkovou plošinou. K této věž patří i několik dalších tobogánů.

Sauna park zahrnuje Finskou, Tureckou a aroma saunu. Specialitou je zde právě Finská sauna, která je vybudována ve tvaru „cimprača“, což je tradiční dřevěný dům v Prekmurje, který se nachází uvnitř vedle zimní skluzavky. Přístup do tohoto parku není dále zpoplatněn.

 
 
Vložení fotografie
Přidejte recenzi: Bungalovy Ptuj

Zde se můžete ubytovat s:


 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.