Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sava Trade

Sava Trade

U Elektry 650/50
190 00 Praha 9
Telefon: 224 941 966
Web: http://www.specialistanaslovinsko.cz
Email: info@savatrade.cz

 

Od dubna 2008 zahájila firma Sava Trade činnost jako cestovní agentura, a to zprostředkováním služeb v rámci cestovního ruchu. Tato naše nová aktivita je výhradně soustředěna na doposud neobjevený turistický ráj - Slovinsko. Naše mateřská společnost, slovinská Sava d.d., je mimo jiné také vlastníkem řady hotelů, léčebných i rekreačních lázní, golfových hřišť a kempů. Tato zařízení jsou situována v okolí Bledu (v Julských Alpách) a v severovýchodní části Slovinska, kde se nachází řada termálních pramenů. Proto bylo jen otázkou času, kdy se nabídka těchto služeb rozšíří i do České republiky. 

Termální lázně poskytují vynikající možnosti relaxačních, zdravotních a aktivních pobytů či sportovních soustředění a to ve všech kategoriích vlastních ubytovacích zařízení. Patří sem Terme Ptuj, Terme Banovci, Terme Radenci, Terme Lendava a Terme 3000 poblíž města Moravske Toplice. Tyto destinace jsou ideální volbou pro strávení rodinné dovolené, pro romantické pobyty, poznávacími pobyty za vínem, cyklistikou, golfem, i pro sportovní soustředění.

ČLÁNKY FIRMY:
Malebná Panonská nížina
Alpská oblast Gorenska

Další kontakty

Mobil: 602 329 061

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.