Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Slovinsko: Moravske Toplice

Počet nalezených záznamů: 20.

Hotel Ajda

Čtyřhvězdičkový hotel nabízí příjemné prostředí a prvotřídní komfort. Hoteloví hosté mají přístup nejen do hotelových bazénů, ale i do bazénů sousedního hotelu Thermal a do aquaparku Terme 3000.

Hotel Ajda
 

Hotel Livada Prestige

Nově otevřený čtyřposchoďový hotel, který leží v samém centru lázní Terme 3000. Unikátem je dostupnost „černé“ termální vody na hotelových pokojích.

Hotel Livada Prestige
 

Hotel Termal

Hotel v sousedství čtyřhvězdičkového hotelu Ajda. Hoteloví hosté mají přístup nejen do hotelových bazénů, ale i do aquaparku Terme 3000.

Hotel Termal
 

Kemp Terme 3000

Kemp je otevřen celoročně a nabízí 500 míst. Řadí se do nejvyšší kategorie, o čemž vypovídají i toalety s vyhříváním v podlaze i nedaleký supermarket, restaurace a sportovní park.

Kemp Terme 3000
 

Tourist Village Bungalows

Turistickou vesničku tvoří malé útulné domečky s doškovou střechou.

Tourist Village Bungalows
 

Village Apartments

Malé domky, které jsou postaveny v typickém východoslovinském stylu, tvoří dohromady svébytnou vesničku. Tyto apartmány jsou ideální pro rodiny s dětmi nebo pro ty, kteří vyžadují soukromí a klid.

Village Apartments
 
 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko