Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Terme Zreče

Zreče je mladé slovinské město, ve  kterém se nacházejí známé termální lázně. Pro všechny, kteří chtějí svůj volný čas prožít aktivně, jsou výborným cílem Zreče a Rogla v pohoří Pohorje.

Zreče je obklopeno zelenými pohorskými lesy a v blízkosti termálních lázní je krásný park určený ke zdravotním procházkám. Lázně Zreče jsou velmi kvalitně vybavené a společně se střediskem na nejvyšší hoře Rogle (pohoří Pohorje) vytvářejí dokonalou kombinaci pro strávení letní dovolené.

Termální centrum ve Zreči nabízí odpočinek v 5 bazénech s termální vodou. Pět velkých bazénů o rozloze 1 300  m2 s teplotou vody 26 – 35oC je v provozu celý rok. Zvláštním zážitkem je plavání za světla pochodní v zimě, když sněží. Návštěvníci si tu užijí masážní proudy, aqua aerobic, whirlpool, fitness, tureckou, finskou a infračervenou saunu a nejrůznější léčebné a relaxační programy.

V místě nechybí sportovní hala (volejbal, tenis, basketbal, squash, fotbal, stolní tenis) a zábavní centrum s kasinem, restaurace, pizzerie, obchůdky, kavárna, mini market. Ve středisku je k dispozici také školící místnost s moderním vybavením a směnárna.

Pobyt v lázních vhodně navazuje na sportovně – ozdravnou nabídku olympijského centra Rogla, vzdáleného 15 km. Rogla je olympijské centrum Slovinska. Svou nabídkou sportovních objektů pro vrcholové sportovce a jedinečnou polohou v blízkosti termálních lázní Zreče, představuje opravdový ráj pro kondiční přípravy sportovců a rekreantů.

Střediska jsou pro české turisty velmi dobře přístupná osobními auty. Například z Brna se do termálních lázní Zreče dostanete po necelých 4 hodinách pohodlné jízdy po dálnici přes Rakousko a část Slovinska.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko