Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Netradiční dovolená - Slovinsko

Chcete svoji dovolenou strávit jinak, než jako turisté? Chcete poznávat historii Evropy a současně si užít atmosféru přírodních i městských scenérií? Jaká je podle vás netradiční dovolená - Slovinsko nabízí zajímavá zákoutí i panorama pobřeží Jaderského moře. 

Chcete vyrazit na netradiční dovolenou? S Neckermann CK žádný problém.

Slovinsko  - dovolená pokaždé jinak

Stejně jako Maďarsko nebo oblíbené letní destinace můžete i Slovinsko díky programu Autem Evropou poznávat zblízka a vychutnat si ojedinělou atmosféru země, která stojí za poznání. Zájezdy Neckermann CK vám dají nahlédnout do „Přístavu růží“ ve městě Portoroz na pobřeží Jaderského moře nebo do rybářského města Izola na Istrijském poloostrově.

Chtěli byste se v poznávání Evropy dostat ještě dál? Láká vás třeba Bulharsko nebo Maďarsko – dovolená podle vašich představ není žádný problém. Chcete ale nejprve poznat naši zemi nebo naše nejbližší sousedy? S Neckermann CK si vychutnáte nejen dovolenou v ČR, ale i dovolenou na Slovensku.  

- PR článek -

Článek byl zobrazen 5 042 krát.

 
 

Náš tip

Velký poznávací okruh Srí Lankou

Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera.Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera a dvoudenním pobytem u Indického oceánu. Česká průvodkyně po celou dobu zájezdu a perfektní servis. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko