Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

ALINEA Voyages

ALINEA Voyages

Kobližná 19 (OD Vichr)
602 00 Brno-město
Telefon: 542 134 238
Web: http://www.ckalinea.cz
Email: info@ckalinea.cz

 

Nabízíme tradiční autokarové i letecké poznávací zájezdy zejména do FRANCIE a ITÁLIE, letecké prodloužené víkendy do Paříže, Říma, Florencie, Londýna, Barcelony i jiné eurovíkendy od partnerských CK. Všechny autokarové zájezdy odjíždějí ráno s ubytováním v hotelu po trase, pouze se zpáteční nocí v autobuse, některé jsou bez nočních přejezdů.

FRANCIE
Tradičně nejvíce zájezdů směřuje do Paříže, kam nabízíme za výhodných podmínek také letecké zájezdy s bohatým programem a zkušeným průvodcem a letecké eurovíkendy od našich obchodních partnerů.
Naše autokarové poznávací zájezdy do Francie organizujeme bez prvního nočního přejezdu a s ubytováním po trase, mnohé jsou pohodové bez nočních přejezdů a jsou podloženy mnohaletou zkušeností a znalostí jednotlivých regionů. Zavedou vás do Alsaska, Lotrinska, Franche-Comté, Burgundska, Champagne, Normandie, Bretaně, Provence a na Azurové pobřeží, Korsiku a zámky na Loiře.

ITÁLIE
Naše poznávací zájezdy do Itálie Vás přivedou do atraktivních míst (Řím, Vatikán, Florencie, Benátky, Neapol...), kde se bohaté kulturní památky střídají s přírodní krásou romantické krajiny.

Naše nabídka zahrnuje i pobytové a poznávací zájezdy partnerských cestovních kanceláří (katalogy k dispozici v CK). Za stejných podmínek jako u organizátorů si u nás můžete zakoupit zájezdy do destinací, které sami neorganizujeme. Sdělte nám svůj požadavek, připravíme výběr nabídek.

Tradičně organizujeme školní a tematické zájezdy pro kolektivy a pro odborníky na mezinárodní veletrhy a konference. Zajišťujeme kompletní servis pro služební a soukromé cesty.

Nezávislým cestovatelům nabízíme široké spektrum služeb. Na základě Vaší poptávky vypracujeme konkrétní nabídku služeb pro Vaši dovolenou nebo služební cestu.

ALINEA Voyages s.r.o. je pojištěna pro případ úpadku u Generali Pojišťovny a.s.

Další kontakty

Mobil: 602 704 059 

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.