Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Salinera

Salinera je letovisko, které se nachází na slovinském pobřeží Jadranu mezi městy Izola a Piran, nedaleko Portorože. Poklidné prázdninové středisko je schované v zeleném zálivu s průzračným mořem v blízkosti solivaru, v němž zůstala zachována staletá tradice získávání soli. Sůl a solné bahno se stejně jako před lety používají v termálních lázních Porotorož k léčebným účelům.

V Salineře se nachází poměrně hezká kamenitá pláž, která nabízí velice příjemné koupání. V letovisku Salinera je také dostatečné množství nejrůznějších obchůdků, stylových restaurací i barů.

Salinera je ideální místo pro lidi, kteří vyhledávají klidnou dovolenou uprostřed nedotčené přírody s bohatou hotelovou nabídkou. Letovisko nabízí dvě různé možnosti ubytování. Hosté si mohou vybrat ubytování v hotelu nebo v apartmánech.

Ze střediska Salinera se také můžete vydat na spoustu zajímavých výletů po okolí. Solivary Sečovlje jsou chráněnou přírodní památkou. V muzeu výroby soli se může návštěvník blíže seznámit se získáváním soli a životními podmínkami dělníků.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko