Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sava Trade

Sava Trade

U Elektry 650/50
190 00 Praha 9
Telefon: 224 941 966
Web: http://www.specialistanaslovinsko.cz
Email: info@savatrade.cz

 

Od dubna 2008 zahájila firma Sava Trade činnost jako cestovní agentura, a to zprostředkováním služeb v rámci cestovního ruchu. Tato naše nová aktivita je výhradně soustředěna na doposud neobjevený turistický ráj - Slovinsko. Naše mateřská společnost, slovinská Sava d.d., je mimo jiné také vlastníkem řady hotelů, léčebných i rekreačních lázní, golfových hřišť a kempů. Tato zařízení jsou situována v okolí Bledu (v Julských Alpách) a v severovýchodní části Slovinska, kde se nachází řada termálních pramenů. Proto bylo jen otázkou času, kdy se nabídka těchto služeb rozšíří i do České republiky. 

Termální lázně poskytují vynikající možnosti relaxačních, zdravotních a aktivních pobytů či sportovních soustředění a to ve všech kategoriích vlastních ubytovacích zařízení. Patří sem Terme Ptuj, Terme Banovci, Terme Radenci, Terme Lendava a Terme 3000 poblíž města Moravske Toplice. Tyto destinace jsou ideální volbou pro strávení rodinné dovolené, pro romantické pobyty, poznávacími pobyty za vínem, cyklistikou, golfem, i pro sportovní soustředění.

ČLÁNKY FIRMY:
Malebná Panonská nížina
Alpská oblast Gorenska

Další kontakty

Mobil: 602 329 061

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.