Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Slovinsko - lokality a destinace

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Slovinsko“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Slovinsko.

Slovinsko – malebná Panonská nížina

Slovinsko – malebná Panonská nížina

Ve východním cípu Slovinska mezi hranicemi Rakouska, Maďarska a Chorvatska se nachází malebné území, jímž protékají řeky Mura a Dráva. Podle nich se kraj nazývá Pomurska a Podravska oblast . Centrem oblasti Pomurska je Murska Sobota a oblasti Podravska dominuje druhé největší město Slovinska, historický Maribor.

celý článek

 

Triglavský národní park - botanický ráj Slovinska

Triglavský národní park - botanický ráj Slovinska

Na severozápadě Slovinska se v oblasti Julských Alp rozkládá Triglavský národní park, který je jediným národním parkem v zemi. Své jméno získal po nejvyšší hoře Triglav, která nad okolními vrcholy ční do výšky 2864 metrů nad mořem.

celý článek

 

Milá Lublaň

Milá Lublaň

Na březích řeky Lublanice se rozkládá Lublaň – hlavní město Slovinska, které je se svými 271 tisíci obyvateli také městem největším. Je to velmi přívětivé a klidné město, jež s otevřenou náručí vítá turisty ze všech koutů světa, aby jim ukázalo své krásy, kterých má opravdu dostatek.

celý článek

 

Alpská oblast Gorenska

Alpská oblast Gorenska

Slovinsko je pro mnoho Čechů zcela neznámou zemí a i přes jeho dobrou dostupnost se zatím nestalo vyhledávanou destinací. Ze zkušeností však víme, že lidé, kteří se „odvážili“ tuto zemi navštívit, svého rozhodnutí nelitovali a Slovinsko se zařadilo do žebříčku jejich oblíbených zemí. Problém je tedy pouze v osvětě této malebné krajiny.

celý článek

 
1 2
 
 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko