Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Laško

Příjemné lázeňské středisko Laško ležící na dolním toku řeky Savinja se nachází jižně od Celje ve vzdálenosti asi 10 km. Zdejší osvěžující, léčebná a blahodárná termální voda, byla známá už starým Římanům. Lázeňské středisko s nostalgickou atmosférou, nedotčenou přírodou a se svým bohatým kulturním dědictvím je vhodným místem pro dovolenou plnou odpočinku a pohody.

Prameny Laška zbavující napětí a léčící poranění vyhledávají lidé už odnepaměti. Lázeňský provoz zaznamenal rozmach, když císař František Josef I. v 19. století zvolil za své letní sídlo tehdejší Bad Tüffer. Termální lázně Laško jsou v současnosti velice moderním centrem zdravotní turistiky s mnoha programy a léčebnými kúrami pro zdraví a dobrý zdravotní stav. Jejich návštěvníci zde najdou také spoustu obchůdků, restaurací a barů.

Dnes je Laško známé také díky svému pivovaru, v němž se od roku 1825 vaří lahodná piva „Laško Pivo“ a „Zlatorog“. Chhuťově vyvážená značka Zlatorog označuje mytického kozorožce se zlatými rohy.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko