Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Topolšica

Lázně Topolšica se nacházejí ve stejnojmenné obci v severní části Slovinska, vzdálené asi 11 km od města Velenje. Lázně Topolšica skryté před severním větrem a otevřené jižnímu slunci nabízejí tolik slunečných dnů jako téměř nikde ve Slovinsku.

Zdejší termální voda, malebná příroda a středohorské klima jsou ideálním prostředím jak pro léčbu dýchacích cest, lehčích forem srdečních a cévních onemocnění, tak i pro odstranění stresu. Lidé si sem jezdí léčit také onemocnění páteře a kloubů, stavy po zraněních a pooperační stavy motoriky.

Lázně Topolšica obsluhuje velmi přátelský a zkušený personál, nabízející individuální terapie, které nejlépe odpovídají přáním a potřebám i toho nejnáročnějšího lázeňského hosta. Nabízí se zde celkem 1 760 m2 vodních ploch a téměř tisíc m2 plochy určených ke slunění. K dispozici je areál s vodními atrakcemi, horkými vodními prameny, bazénky pro děti, římské koupele, whirpool a masážní sprchy.

Zcela nový vodní park Zora nabízí vodní atrakce, skluzavku a terasu ke slunění s občerstvením. To vše je propojeno dřevěným mostem s hotelovým bazénem. Teplota vody v krytém bazénu je 31°C a ve venkovním 34°C. Teplota vody ve vodním parku Zora, v letní sezóně, je 30°C. Hotelové bazény jsou v provozu po celý rok a nachází se zde ještě finská a infra – sauna, turecké koupele a solárium.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko