Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Moravske Toplice

Moravské Toplice jsou situované v nejsevernější části Slovinska v oblasti nazývané Prekmurje. Termální lázně vděčí za svůj vznik pokusným vrtům při hledání ropy v polovině minulého století. V roce 1964 byla tato voda prohlášena za přírodní léčivý prostředek. Nejenže má tento termální pramen terapeutický účinek na lidské tělo, ale zároveň ho oživuje, zlepšuje a zrychluje krevní oběh, snižuje nervové napětí a urychluje přírodní opalování.

Dnes tu stojí moderní komplex Terme 3000, tj. uzavřený areál se soustavou 22 vnitřních a venkovních bazénů (30 - 38°C) s celkovou vodní plochou 5 tisíc m2. Tento aquapark se řadí k evropské špičce nejen svoji atraktivitou ale především kvalitou poskytovaných služeb. Prýští zde pramenitá voda o teplotě 72 stupňů Celsia, která po ochlazení na 38 stupňů Celsia napájí sedm termálních bazénů. Pouze ve vybraných bazénech je tzv. „černá termální voda“, která léčí revmatismus, kožní a dýchací problémy a pooperační stavy.

V areálu najdou návštěvníci mimo jiné spirálovité obří skluzavky, tenisové kurty a stezky pro zvýšení fyzické kondice. V těsné blízkosti se nachází komplex propojených hotelů a také spa-wellness-centrum Thermalium. Hlavním lákadlem Thermalia je „černá“ uhličitá termální voda, která vyvěrá z hloubky 1175 až 1467 metrů a má teplotu 72° Celsia, čímž je tento přírodní zázrak zcela unikátní (ostatní uhličité prameny jsou většinou studené).

Pro sportovní vyžití slouží také volejbalová či basketbalová hřiště, hřiště na házenou a fotbal, tenisové a badmintonové kurty. Nachází se zde nové, návštěvníky oblíbené 18jamkové golfové hřiště. Je také možné si vypůjčit jízdní kola, jezdit v okolí na kajaku či surfovat na jezeře. V místě je dále samostatný apartmánový komplex, bungalovy a camping.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko