Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Salinera

Salinera je letovisko, které se nachází na slovinském pobřeží Jadranu mezi městy Izola a Piran, nedaleko Portorože. Poklidné prázdninové středisko je schované v zeleném zálivu s průzračným mořem v blízkosti solivaru, v němž zůstala zachována staletá tradice získávání soli. Sůl a solné bahno se stejně jako před lety používají v termálních lázních Porotorož k léčebným účelům.

V Salineře se nachází poměrně hezká kamenitá pláž, která nabízí velice příjemné koupání. V letovisku Salinera je také dostatečné množství nejrůznějších obchůdků, stylových restaurací i barů.

Salinera je ideální místo pro lidi, kteří vyhledávají klidnou dovolenou uprostřed nedotčené přírody s bohatou hotelovou nabídkou. Letovisko nabízí dvě různé možnosti ubytování. Hosté si mohou vybrat ubytování v hotelu nebo v apartmánech.

Ze střediska Salinera se také můžete vydat na spoustu zajímavých výletů po okolí. Solivary Sečovlje jsou chráněnou přírodní památkou. V muzeu výroby soli se může návštěvník blíže seznámit se získáváním soli a životními podmínkami dělníků.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko