Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Salinera

Salinera je letovisko, které se nachází na slovinském pobřeží Jadranu mezi městy Izola a Piran, nedaleko Portorože. Poklidné prázdninové středisko je schované v zeleném zálivu s průzračným mořem v blízkosti solivaru, v němž zůstala zachována staletá tradice získávání soli. Sůl a solné bahno se stejně jako před lety používají v termálních lázních Porotorož k léčebným účelům.

V Salineře se nachází poměrně hezká kamenitá pláž, která nabízí velice příjemné koupání. V letovisku Salinera je také dostatečné množství nejrůznějších obchůdků, stylových restaurací i barů.

Salinera je ideální místo pro lidi, kteří vyhledávají klidnou dovolenou uprostřed nedotčené přírody s bohatou hotelovou nabídkou. Letovisko nabízí dvě různé možnosti ubytování. Hosté si mohou vybrat ubytování v hotelu nebo v apartmánech.

Ze střediska Salinera se také můžete vydat na spoustu zajímavých výletů po okolí. Solivary Sečovlje jsou chráněnou přírodní památkou. V muzeu výroby soli se může návštěvník blíže seznámit se získáváním soli a životními podmínkami dělníků.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko