Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Maribor Pohorje

(325 – 1375 m. n. m.)
Významné středisko Maribor Pohorje se nachází pouhých 6 km od druhého největšího slovinského města Mariboru. Středisko pořádá každoroční Světový pohár žen ve slalomu a obřím slalomu. Maribor Pohorje je nejvýše položeným ski centrem ve Slovinsku.  Rozkládá se na hoře Kanin, kde je zaručena kvalitní sněhová pokrývka až do jarního období. Pohoří Pohorje je nejvýchodnějším výběžkem Alp a geologicky jej řadíme mezi Jižní vápencové Alpy.

Lyžaři mohou využít 40 km sjezdových tratí, z nichž 13 je modrých, 8 červených a 3 černé. Přeprava lyžařů ve středisku je zajištěna 14 vleky, 4 sedačkovými a 1 kabinkovou lanovkou s celkovou přepravní kapacitou 18 tisíc osob za hodinu. Kromě lyžování je návštěvníkům k dispozici Sněhový stadion nebo Adrenalin Park. Centrem oblasti je kulturní a univerzitní město Maribor ležící na březích Drávy, ze kterého se lanovkou dostanete až na vrchol pohoří Pohorje. Za odpočinkem vyrazte do zdejších termálních lázní. Oblast nabízí široké spektrum ubytovacích možností, je zde dostatek horských chat, hotelů i penzionů.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko