Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Maribor Pohorje

(325 – 1375 m. n. m.)
Významné středisko Maribor Pohorje se nachází pouhých 6 km od druhého největšího slovinského města Mariboru. Středisko pořádá každoroční Světový pohár žen ve slalomu a obřím slalomu. Maribor Pohorje je nejvýše položeným ski centrem ve Slovinsku.  Rozkládá se na hoře Kanin, kde je zaručena kvalitní sněhová pokrývka až do jarního období. Pohoří Pohorje je nejvýchodnějším výběžkem Alp a geologicky jej řadíme mezi Jižní vápencové Alpy.

Lyžaři mohou využít 40 km sjezdových tratí, z nichž 13 je modrých, 8 červených a 3 černé. Přeprava lyžařů ve středisku je zajištěna 14 vleky, 4 sedačkovými a 1 kabinkovou lanovkou s celkovou přepravní kapacitou 18 tisíc osob za hodinu. Kromě lyžování je návštěvníkům k dispozici Sněhový stadion nebo Adrenalin Park. Centrem oblasti je kulturní a univerzitní město Maribor ležící na březích Drávy, ze kterého se lanovkou dostanete až na vrchol pohoří Pohorje. Za odpočinkem vyrazte do zdejších termálních lázní. Oblast nabízí široké spektrum ubytovacích možností, je zde dostatek horských chat, hotelů i penzionů.

 
 

Náš tip

Velký poznávací okruh Srí Lankou

Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera.Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera a dvoudenním pobytem u Indického oceánu. Česká průvodkyně po celou dobu zájezdu a perfektní servis. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko