Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Dobrna

Lázně Dobrna jsou moderním lázeňsko-turistickým centrem ve Slovinsku s téměř 600letou tradicí. V městečku Dobrna se nacházejí termální lázně, jejichž služby jsou na velmi vysoké úrovni. Lázně jsou ideální kombinací přírodních darů a moderní medicíny. Dobrna je vhodná volba pro dovolenou strávenou v relativně klidném prostředí.

Všeobecně se termální voda využívá hlavně k léčbě pohybového ústrojí, různých kožních onemocnění, degenerativních nervových nemocí, při oběhových poruchách a dalších potížích. Relaxace v termální vodě je také vynikající způsob k uvolnění, odstranění stresu a napětí moderního života.

Lázně Dobrna nabízejí termální vodu od 32° C do 36° C ve dvou krytých termálních bazénech a ve wellness centru Vitaleum. Lázně využívají termální vodu k léčení revmatických a ortopedických bolestí, neplodnosti i jiných gynekologických potíží. Jsou využívány také k léčbě neurotických onemocnění, cukrovky a pooperačních stavů.

Můžete si zde objednat preventivní zdravotní programy nebo léčbu pomocí Kneipovy metody. Jsou zde k dispozici finská a turecká sauna, bylinkové koupele, laserové terapie, whirpoool, solárium, terasa na opalování a dětský bazén. Můžete si ulevit od bolesti při ručních thajských a indických masážích, masážích shiatsu, aromaterapii, akupunktuře nebo při perličkových koupelích.

Sportovně naladění klienti také nepřijdou zkrátka. Čekají je tu tenisová hřiště, mohou si zahrát stolní tenis, ruské kuželky nebo zahradní šachy.

 
 

Náš tip

Velký poznávací okruh Srí Lankou

Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera.Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera a dvoudenním pobytem u Indického oceánu. Česká průvodkyně po celou dobu zájezdu a perfektní servis. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko