Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Zreče

Příjemné městečko Zreče se nachází asi 12 km od střediska Rogla, v centrální části Slovinska. Zreče kolem dokola obklopuje krásný park a lesy, které místním obyvatelům i návštěvníkům slouží k odpočinkovým procházkám. Při relaxačním pobytu tu na hosty čeká pět velkých bazénů s termální vodou na celkové ploše 1 300 m2. Voda má teplotu mezi 26 - 35 °C.

V nabídce termálního centra figurují masážní proudy, whirlpool, aqua aerobic a fitness. Nechybí ani turecká, finská a infračervená sauna. Při relaxačním pobytu si hosté mohou sami zkombinovat nejrůznější léčebné a relaxační programy. Ve vybavení termálního centra je školicí místnost s moderním vybavením a směnárna.

Rekreační středisko je vhodné nejen pro rodiny s dětmi. Přijdou si tu na své i příznivci zimních sportů díky jen 15 km vzdálenému olympijskému středisku Rogla (1517 m n. m.). Ze střediska Zreče na Roglu je zajištěna místním skibusem. Zdejší sjezdovky jsou často dějištěm lyžařských šampionátů jako FIS nebo European Cup. Je zde k dispozici přes 12 km sjezdových a 30 km běžeckých tratí. Přeprava lyžařů je zajištěna sedačkovou lanovkou a vleky.

 
 

Náš tip

Velký poznávací okruh Srí Lankou

Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera.Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera a dvoudenním pobytem u Indického oceánu. Česká průvodkyně po celou dobu zájezdu a perfektní servis. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko