Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Terme Zreče

Zreče je mladé slovinské město, ve  kterém se nacházejí známé termální lázně. Pro všechny, kteří chtějí svůj volný čas prožít aktivně, jsou výborným cílem Zreče a Rogla v pohoří Pohorje.

Zreče je obklopeno zelenými pohorskými lesy a v blízkosti termálních lázní je krásný park určený ke zdravotním procházkám. Lázně Zreče jsou velmi kvalitně vybavené a společně se střediskem na nejvyšší hoře Rogle (pohoří Pohorje) vytvářejí dokonalou kombinaci pro strávení letní dovolené.

Termální centrum ve Zreči nabízí odpočinek v 5 bazénech s termální vodou. Pět velkých bazénů o rozloze 1 300  m2 s teplotou vody 26 – 35oC je v provozu celý rok. Zvláštním zážitkem je plavání za světla pochodní v zimě, když sněží. Návštěvníci si tu užijí masážní proudy, aqua aerobic, whirlpool, fitness, tureckou, finskou a infračervenou saunu a nejrůznější léčebné a relaxační programy.

V místě nechybí sportovní hala (volejbal, tenis, basketbal, squash, fotbal, stolní tenis) a zábavní centrum s kasinem, restaurace, pizzerie, obchůdky, kavárna, mini market. Ve středisku je k dispozici také školící místnost s moderním vybavením a směnárna.

Pobyt v lázních vhodně navazuje na sportovně – ozdravnou nabídku olympijského centra Rogla, vzdáleného 15 km. Rogla je olympijské centrum Slovinska. Svou nabídkou sportovních objektů pro vrcholové sportovce a jedinečnou polohou v blízkosti termálních lázní Zreče, představuje opravdový ráj pro kondiční přípravy sportovců a rekreantů.

Střediska jsou pro české turisty velmi dobře přístupná osobními auty. Například z Brna se do termálních lázní Zreče dostanete po necelých 4 hodinách pohodlné jízdy po dálnici přes Rakousko a část Slovinska.

 
 

Náš tip

Velký poznávací okruh Srí Lankou

Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera.Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera a dvoudenním pobytem u Indického oceánu. Česká průvodkyně po celou dobu zájezdu a perfektní servis. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko