Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Terme Zreče

Zreče je mladé slovinské město, ve  kterém se nacházejí známé termální lázně. Pro všechny, kteří chtějí svůj volný čas prožít aktivně, jsou výborným cílem Zreče a Rogla v pohoří Pohorje.

Zreče je obklopeno zelenými pohorskými lesy a v blízkosti termálních lázní je krásný park určený ke zdravotním procházkám. Lázně Zreče jsou velmi kvalitně vybavené a společně se střediskem na nejvyšší hoře Rogle (pohoří Pohorje) vytvářejí dokonalou kombinaci pro strávení letní dovolené.

Termální centrum ve Zreči nabízí odpočinek v 5 bazénech s termální vodou. Pět velkých bazénů o rozloze 1 300  m2 s teplotou vody 26 – 35oC je v provozu celý rok. Zvláštním zážitkem je plavání za světla pochodní v zimě, když sněží. Návštěvníci si tu užijí masážní proudy, aqua aerobic, whirlpool, fitness, tureckou, finskou a infračervenou saunu a nejrůznější léčebné a relaxační programy.

V místě nechybí sportovní hala (volejbal, tenis, basketbal, squash, fotbal, stolní tenis) a zábavní centrum s kasinem, restaurace, pizzerie, obchůdky, kavárna, mini market. Ve středisku je k dispozici také školící místnost s moderním vybavením a směnárna.

Pobyt v lázních vhodně navazuje na sportovně – ozdravnou nabídku olympijského centra Rogla, vzdáleného 15 km. Rogla je olympijské centrum Slovinska. Svou nabídkou sportovních objektů pro vrcholové sportovce a jedinečnou polohou v blízkosti termálních lázní Zreče, představuje opravdový ráj pro kondiční přípravy sportovců a rekreantů.

Střediska jsou pro české turisty velmi dobře přístupná osobními auty. Například z Brna se do termálních lázní Zreče dostanete po necelých 4 hodinách pohodlné jízdy po dálnici přes Rakousko a část Slovinska.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko