Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Topolšica

Lázně Topolšica se nacházejí ve stejnojmenné obci v severní části Slovinska, vzdálené asi 11 km od města Velenje. Lázně Topolšica skryté před severním větrem a otevřené jižnímu slunci nabízejí tolik slunečných dnů jako téměř nikde ve Slovinsku.

Zdejší termální voda, malebná příroda a středohorské klima jsou ideálním prostředím jak pro léčbu dýchacích cest, lehčích forem srdečních a cévních onemocnění, tak i pro odstranění stresu. Lidé si sem jezdí léčit také onemocnění páteře a kloubů, stavy po zraněních a pooperační stavy motoriky.

Lázně Topolšica obsluhuje velmi přátelský a zkušený personál, nabízející individuální terapie, které nejlépe odpovídají přáním a potřebám i toho nejnáročnějšího lázeňského hosta. Nabízí se zde celkem 1 760 m2 vodních ploch a téměř tisíc m2 plochy určených ke slunění. K dispozici je areál s vodními atrakcemi, horkými vodními prameny, bazénky pro děti, římské koupele, whirpool a masážní sprchy.

Zcela nový vodní park Zora nabízí vodní atrakce, skluzavku a terasu ke slunění s občerstvením. To vše je propojeno dřevěným mostem s hotelovým bazénem. Teplota vody v krytém bazénu je 31°C a ve venkovním 34°C. Teplota vody ve vodním parku Zora, v letní sezóně, je 30°C. Hotelové bazény jsou v provozu po celý rok a nachází se zde ještě finská a infra – sauna, turecké koupele a solárium.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko