Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lázeňská střediska

V nepříliš velkém Slovinsku je 16 lázní a skoro všechny jsou na východě země. Již Římané si vážili zdejších termálních a minerálních vod a nechali postavit lázně. Dnes se nabízí kromě klasických léčivých metod solankou, léčivým bahnem rašelinou také terapie s nejmodernější medicínskou technikou.

Termální lázně patří k poznávání Slovinska a navíc zde naberete síly do všedních dnů a upevníte své zdraví. Velký počet termálních pramenů na východě a ve střední části země dal vyrůst mnohým zajímavým lázeňským městům, která byste neměli nechat při svých toulkách Slovinskem vynechat.

Pro všechny, kteří hledají pouze rekreaci, tu jsou velké termální bazény, rekreační zařízení a zařízení thalasso. Největší bazénovou plochu nabízí Čatež, milovníci tradičních lázní zvolí Radenci a Rogaška slatina. Rekreační prázdniny také slibují lázně v místech Olimia, Portorož, Ptuj a Strunjan.

Více než 15 přírodních termálních a klimatických lázní  je zárukou prvotřídní relaxace pro tělo i duši, stejně tak jako pro léčbu různorodých zdravotních problémů. Slovinské termály, programy pro krásu a relaxaci jsou vyvinuty v souladu s klasickým lázeňským servisem. Wellness program ve Slovinsku není dostupný pouze v lázeňských střediscích, ale nabízí jej i v mnoha moderních hotelích a soukromých wellness centrech ve velkých městech a zejména v turistických centrech.

Slovinské termální lázně jsou spojeny s překrásnou přírodou. Pobyt v termálních lázních můžete spojit s poznáním této malebné země, její divoké přírody, jeskyní, horských štítů a vodopádů. Léčivé účinky termální vody, svět saun a masáží, perličkových vířivek, protiproudů a dalších vodních radovánek vás zaručeně osvěží a zregeneruje.

Slovinská lázeňská a wellness centra se honosí moderními bazény a hotelovými komplexy, také nabízejí antistresové a beauty-programy, programy zdravé výživy, programy na sledování a korigování tělesné váhy, kontrolu celulitidy, speciální programy pro výkonné pracovníky a další zdravotní kurzy.  Přidáním programů pro tělesnou a duševní pohodu v lázeňských a wellness centrech nezanedbávají ani lékařské služby.

Většina slovinských  lázní, wellness center a odborných lékařů ošetřují specifické zdravotní problémy a stavy. Vedle přírodních prostředků lázní a klasického zdravotního ošetření využívají ke své práci i četné fyzioterapeutické metody, včetně elektroléčby, terapeutického cvičení, hypobarické a hyperbarické terapie a dalších forem léčby.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko