Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Slovinsko: Lázeňská střediska

Počet nalezených záznamů: 20.

Apartmány Lipov Gaj

Apartmány se nacházejí v těsné blízkosti hotelu Lipa a celého zdravotního komplexu. Hosté mohou využívat vnitřních i venkovních bazénů.

Apartmány Lipov Gaj
 

Apartmány Ptuj

Apartmány jsou zasazeny do zeleně a nabízejí vše, co potřebujete po celodenním dobrodružství. Jsou vhodné především pro ty, kteří preferují klid a soukromí.

Apartmány Ptuj
 

Bungalovy Ptuj

Bungalovy jsou zasazeny do zeleně a nabízejí vše, co potřebujete po celodenním dobrodružství. Jsou vhodné především pro ty, kteří preferují klid a soukromí.

Bungalovy Ptuj
 

Grand Hotel Primus

Nejnovější z místní sítě hotelů se nachází v termálních lázních ve městě Ptuj, které bývalo v dávné historie centrem římské provincie Panonia. Hotel je pojmenován podle vojevůdce Marka Antonia Primuse.

Grand Hotel Primus
 

Hotel Ajda

Čtyřhvězdičkový hotel nabízí příjemné prostředí a prvotřídní komfort. Hoteloví hosté mají přístup nejen do hotelových bazénů, ale i do bazénů sousedního hotelu Thermal a do aquaparku Terme 3000.

Hotel Ajda
 

Hotel Izvir

Moderně a útulně vybavený hotel pro výjimečné příležitosti. Nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje, junior i luxusní apartmá a také pokoje pro invalidní občany.

Hotel Izvir
 

Hotel Lipa

Hotel se nachází u řeky.

Hotel Lipa
 

Hotel Livada Prestige

Nově otevřený čtyřposchoďový hotel, který leží v samém centru lázní Terme 3000. Unikátem je dostupnost „černé“ termální vody na hotelových pokojích.

Hotel Livada Prestige
 

Hotel Radin

Zrenovovaný hotel je vhodný jak pro vícedenní tak krátké pobyty. Nabízí jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje i apartmá.

Hotel Radin
 

Hotel Termal

Hotel v sousedství čtyřhvězdičkového hotelu Ajda. Hoteloví hosté mají přístup nejen do hotelových bazénů, ale i do aquaparku Terme 3000.

Hotel Termal
 

Hotel Zeleni Gaj

Přibližně 50 km od Mariboru, poblíž slovinsko-rakouských hranic se nalézají termální lázně Banovci. Jsou vhodné zejména pro pacienty s nemocemi pohybového ústrojí, gynekologickými a řadou dalších diagnóz.

Hotel Zeleni Gaj
 

Kemp Banovci

Kemp nabízí 130 míst a je oddělen od nudistického kempu. Možnost využití hotelových termálních bazénů. Nudistický kemp je první a stále ještě jediný nudistický kemp s termální vodou v Evropě. Nabízí 50 stanových míst.

Kemp Banovci
 

Kemp Ptuj

Pokud chcete svoji dovolenou strávit v blízkosti polí s vůní čerstvě posekané trávy, pak je ptujský kemp určen právě pro Vás. Kemp je umístěn nedaleko Termálního parku a 8 tenisových kurtů a je otevřen po celý rok.

Kemp Ptuj
 

Kemp Terme 3000

Kemp je otevřen celoročně a nabízí 500 míst. Řadí se do nejvyšší kategorie, o čemž vypovídají i toalety s vyhříváním v podlaze i nedaleký supermarket, restaurace a sportovní park.

Kemp Terme 3000
 

Thermal kemp Lipa

Autokemp vedle hotelu Lipa je startovním bodem pro pěší turistické cesty po okolí. Kemp nabízí 80 míst pro autokary a stany. V jeho blízkosti je termální bazén, olympijský bazén s tobogány i bazének pro děti.

Thermal kemp Lipa
 

Tourist Village Bungalows

Turistickou vesničku tvoří malé útulné domečky s doškovou střechou.

Tourist Village Bungalows
 

Village Apartments

Malé domky, které jsou postaveny v typickém východoslovinském stylu, tvoří dohromady svébytnou vesničku. Tyto apartmány jsou ideální pro rodiny s dětmi nebo pro ty, kteří vyžadují soukromí a klid.

Village Apartments
 

Village Zeleni Gaj

Vesnička Zeleni Gaj je umístěná v bezprostřední blízkosti místních lázní.

Village Zeleni Gaj
 
 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko